Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
Chasing MavericksRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 1.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
YouthRated ★ 3.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.5
CarolRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
The Sea InsideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
The Old GardenRated ★ 3.5
The Merchant of VeniceRated ★ 2.0- The Perfect FishplateRated ★ 1.5