Movies
Ratings
864
QueenpinsRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
English VinglishRated ★ 2.0
Miss BaekRated ★ 2.0
Juror 8Rated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5