Titles you rated
Famous PrincessesRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 2.0