Movies
Ratings
109
Salut d’AmourRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
PolaroidRated ★ 1.5
The SilencedRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5