Titles you rated
Moana 2Rated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5