Titles you rated
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
An Autumn TaleRated ★ 3.5
The PostmanRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 3.5
The Other Way AroundRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0- WaterdropRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Like Nothing HappenedRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0