Movies
Ratings
750
AnoraRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SecretaryRated ★ 4.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0- Hasan Minhaj: Off with His HeadRated ★ 4.0
Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys AmericaRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 5.0
Ronny Chieng: SpeakeasyRated ★ 3.0
Ronny Chieng: Love to Hate ItRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5