Movies
Ratings
390
TenetRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 1.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0