Movies
Ratings
342
Like for LikesRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Elephant SongRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
EvitaRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 5.0
DangalRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0