Movies
Ratings
66
I, RobotRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
Slumdog MillionaireRated ★ 1.5
Joint Security AreaRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 0.5
The TerminalRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 0.5
Pearl HarborRated ★ 1.5
DinosaurRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 0.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 0.5
Men in BlackRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5