Movies
Ratings
1270- The UglyRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Love MeRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 3.5
HereticRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
NovocaineRated ★ 2.5
The StudentRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5