Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Legendary Brave Swordsman YaibaRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Secret LevelRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0