Movies
Ratings
1747
Pitch PerfectRated ★ 2.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0