Movies
Ratings
17
Spirited AwayRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.0