Titles you rated
ClickRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0