Movies
Ratings
194
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 2.5
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5