Movies
Ratings
918
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 2.0
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5
The Night of the UndeadRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Orphan: First KillRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 3.5