Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 4.0