Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 0.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0