Titles you rated
The PrisonRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.5
Two Night StandRated ★ 4.0
The CobblerRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 4.5