Series
Ratings
64
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My NameRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.5
PunchRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.0
JackpotRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
May QueenRated ★ 2.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5