Movies
Ratings
132
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.5
The IslandRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
51Rated ★ 1.5
UnderworldRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 1.5
ClementineRated ★ 0.5
Premium RushRated ★ 3.0