Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Journey ThereRated ★ 5.0
Honey Don't!Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
JulesRated ★ 5.0