Movies
Ratings
246
Love LetterRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 2.0