Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0