Movies
Ratings
77
TitanicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0