Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 4.0