Titles you rated
 Tazza: The High RollersRated ★ 4.5 Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.5 The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 5.0 Iron Man 3Rated ★ 5.0
 3 IdiotsRated ★ 5.0 3 IdiotsRated ★ 5.0
 InceptionRated ★ 5.0 InceptionRated ★ 5.0
 MementoRated ★ 5.0 MementoRated ★ 5.0
 Architecture 101Rated ★ 5.0 Architecture 101Rated ★ 5.0
 TedRated ★ 5.0 TedRated ★ 5.0
 Castaway on the MoonRated ★ 5.0 Castaway on the MoonRated ★ 5.0
 SecretRated ★ 5.0 SecretRated ★ 5.0
 In TimeRated ★ 5.0 In TimeRated ★ 5.0
 Toy Story 3Rated ★ 5.0 Toy Story 3Rated ★ 5.0