Series
Ratings
61
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Pantheon Season 2Rated ★ 4.0
Pantheon Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0- Psick University The 80s Are BackRated ★ 4.5
- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 3.5
- Mouth on WheelsRated ★ 4.0
- Psick Univ - HansarangsanakoeRated ★ 4.5
The Joy of PaintingRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0