Movies
Ratings
739
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.0
Dance With The WindRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.5
Love on DeliveryRated ★ 4.0
AliensRated ★ 2.5
Two Cops 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0