Movies
Ratings
635
Princess MononokeRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
SaltburnRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0