Series
Ratings
462
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Rogue Heroes Season 1Rated ★ 3.5
The Four SeasonsRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0
Maxton Hall - The World Between UsRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5