Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5