Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 3.5