Series
Ratings
354
The Detective is Way AheadRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Detective YugamiRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 3.0
Radiant OfficeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0