Titles you rated
PrometheusRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0