Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0