Movies
Ratings
500
GattacaRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 1.5
AmélieRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 1.5
The HoldoversRated ★ 1.5
Robot DreamsRated ★ 2.0
Happy as LazzaroRated ★ 2.0
MassRated ★ 4.0
After LoveRated ★ 4.5