Titles you rated
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
The BoyfriendRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Money CrazyRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- My Little MonsterRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0