Movies
Ratings
306
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5