Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0