Movies
Ratings
1061
Legends of the FallRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
The ESP CoupleRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
Shadows in the PalaceRated ★ 2.5
Antarctic JournalRated ★ 3.0
Perfect ProposalRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 1.0
The Darkest HourRated ★ 2.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.5- CARGORated ★ 3.0
The OneRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.5