Movies
Ratings
564
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The TakeRated ★ 4.0
Mile 22Rated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The Swan PrincessRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Seoul StationRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 3.5
You're NextRated ★ 3.5
PoltergeistRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The MegRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 3.0