Series
Ratings
40
Reply 1988Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0