Titles you rated
 NarcosRated ★ 5.0 NarcosRated ★ 5.0
 Grey's AnatomyRated ★ 5.0 Grey's AnatomyRated ★ 5.0
- War of MoneyRated ★ 5.0
 House of CardsRated ★ 5.0 House of CardsRated ★ 5.0
 Jeong Do JeonRated ★ 4.5 Jeong Do JeonRated ★ 4.5
 Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0 Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
 Descendants of the SunRated ★ 4.0 Descendants of the SunRated ★ 4.0
 Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0 Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
 Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0 Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
 Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0 Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
 Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0 Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
 Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0 Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
 Solitary GourmetRated ★ 5.0 Solitary GourmetRated ★ 5.0
 GoblinRated ★ 4.0 GoblinRated ★ 4.0
- Blue Mountain StateRated ★ 3.5
- Blue Mountain StateRated ★ 4.0
 Blue Mountain StateRated ★ 4.0 Blue Mountain StateRated ★ 4.0
 LimitlessRated ★ 3.5 LimitlessRated ★ 3.5
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
 Prison Break Season 1Rated ★ 4.5 Prison Break Season 1Rated ★ 4.5