Movies
Ratings
180
The Classified FileRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The New GirlfriendRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0