Movies
Ratings
176
TranscendenceRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0