Movies
Ratings
261
ChloeRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
RageRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.5
Where to Invade NextRated ★ 5.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0