Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0- WonderlandRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5