Titles you rated
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
The PhoneRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.5